News

Test skrzynek e-mail

Które darmowe konto pocztowe będzie dla Ciebie najlepsze?

Google Mail

Google Mail oferuje ponad 7285 MB pojemności. To wystarczająco dużo nawet jeśli chcemy archiwizować korespondencję z kilku lat. Niestety, przy zakładaniu konta nie ma możliwości wybrania innej domeny niż gmail.com.

Interfejs jest przejrzysty. Pod ręką mamy narzędzie do tworzenia nowych wiadomości. Do dyspozycji użytkowników oddano edytor wizualny, dzięki któremu łatwo sformatujemy wiadomość. Jego minusem jest stosunkowo uboga funkcjonalność.

Ciekawą i przydatną funkcją jest możliwość sprawdzania, z jakich numerów IP nastąpiły ostatnie logowania do konta. Pozwala to na ocenienie, czy nikt niepowołany nie uzyskał dostępu do naszego Gmaila. Bezpieczeństwo korzystania z poczty zwiększa także to, że każda wiadomość jest automatycznie sprawdzana pod kątem wirusów. Spam jest automatycznie filtrowany.

Korzystając z Gmaila bez problemu ustawimy podpis, który będzie dodawany do wszystkich wysyłanych wiadomości. Będzie on jedynym elementem kończącym e-mail, bo do wiadomości wychodzących nie są dołączane żadne reklamy. Tworzone przez nas wiadomości są co kilka minut automatycznie zapisywane (jako kopie robocze).

Test skrzynek e-mail - Gmail

W Google Mail możemy ustawić także autorespondera, który w razie naszej dłuższej nieobecności będzie wysyłał automatycznie wiadomości zwrotne

Strona: Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Zgłoś błąd