News

Test skrzynek e-mail

Które darmowe konto pocztowe będzie dla Ciebie najlepsze?

Trudno sobie dziś wyobrazić świat bez poczty elektronicznej. Niemal na każdym kroku spotykamy się z wymaganiem podania adresu e-mail: czy to w gronie znajomych, czy też na wielu stronach internetowych. Możliwość korzystania z darmowej poczty oferuje każdy szanujący się serwis, lecz wybór najlepszej oferty może przysporzyć nam pewne problemy z uwagi na trudne do ogarnięcia różnice między nimi. Niniejszy artykuł ma ambicję pomóc w wyborze tej najlepszej.

Yahoo Mail

Yahoo Mail oferuje nieograniczoną pojemność na wiadomości, natomiast nakłada ograniczenia na rozmiar załączników – maksymalnie 10 MB. Dużym plusem jest możliwość wyboru domeny, w której będziemy mieć konto. Do dyspozycji mamy: @yahoo.com, domeny regionalne, np.: @yahoo.pl, @rocketmail.com lub @ymail.com.

Test skrzynek e-mail - Yahoo

Warto wspomnieć, że podczas korzystania z usługi nie wyświetliły nam się żadne wyskakujące reklamy, ale za to do każdej wiadomości był dołączany następujący podpis wraz z adresem do serwisu pocztwego:

Czy już jesteś w Yahoo!? Masz dosyć spamu? Poczta Yahoo! dysponuje najlepszą ochroną przed spamem.

Narzędzie do tworzenia nowych wiadomości możemy uaktywnić za pomocą jednego kliknięcia. E-maile możemy wysyłać w dwóch trybach: prostym (zawierającym tylko tekst) oraz zaawansowanym (zawierającym także elementy graficzne). Niestety, w trybie zaawansowanym dodatkowy pasek, który umożliwia łatwe i szybkie formatowanie wiadomości, jest dostępny tylko w Internet Explorerze.

Test skrzynek e-mail - Yahoo

Poczta zawiera dość skuteczną ochronę antyspamową. Ciekawą opcją jest możliwość blokowania przysyłanych obrazków, a także wszystkich wiadomości wysyłanych z określonej domeny (np. z interii.pl). Niestety, pełna funkcjonalność poczty dostępna jest jedynie pod Internet Explorerem, co można poczytać za największą wadę tej skrzynki.

Skrzynka potrafi grupować wiadomości, automatycznie przenosząc je do określonych folderów.

Strona: 1 2 3 4 5 6 Następna
Zgłoś błąd