News

Zintegrowany z Facebookiem Skype 5.5 już w wersji stabilnej

Wydanie komunikatora internetowego Skype oznaczone numerem 5.5 wnosi jeszcze większą niż dotychczas integrację z Facebookiem oraz kilka zmian wizualnych.

Skype 5.5 pozwala na zaimportowanie znajomych z Facebooka, a także porozumiewanie się z nimi za pośrednictwem chatu wbudowanego w portal. Komunikator pokazuje, kto w danej chwili jest online, a także wyświetla avatary poszczególnych osób. Bezpośrednio z poziomu Skype'a możemy również aktualizować nasz status.

 Skype 5.5 - interfejs

Prócz tego programiści zadbali o stronę wizualną programu, która wzbogaciła się o nowe emotikony, odmieniony ekran logowania i znacznie bardziej uproszczony instalator. Usprawnieniom poddano również moduł odpowiedzialny za wideorozmowy i funkcje przechwytywania ekranów wideokonferencji. 

Nowy Skype jest dostępny do pobrania w naszym dziale Download. Wersja ta jest jednocześnie pierwszą stabilną od momentu przejęcia komunikatora przez Microsoft.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd