News

Nowy wentylator 140 mm od Sharkoon

Firma Sharkoon wprowadza na rynek nowy wentylator z serii Silent Eagle, który jest przeznaczony do montażu wewnątrz obudowy komputerowej. Producent zapewnia, że unikalna budowa łopatek pozwoli osiągnąć lepsze wyniki chłodzenia.

Wentylator ma średnicę 140 mm i może pracować z maksymalną prędkością 800 obrotów na minutę. Pozwala to na osiągnięcie przepływu powietrza na poziomie 93,85 metra sześciennego na godzinę przy hałasie wynoszącym 12,4 dB. Jego waga to 162 g.

Firma Sharkoon zapewnia, że produkt wyróżnia się unikalną konstrukcją łopatek. Zostały one pokryte wgłębieniami na wzór piłeczek golfowych. Według producenta pozwala to na zmniejszenie oporów powietrza oraz zniwelowanie drgania.

W zestawie z wentylatorem otrzymujemy kabel zasilający z wtyczką działającą z gniazdem 3- i 4-pinowym, śrubki oraz gumowe zaczepy. Cena urządzenia powinna oscylować w granicach 13 euro. Wentylator jest już dostępny na rynku.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Guest.

Steve

  • Goście

Napisano 24 lis 2017, 09:55

many music lovers are like to use spotify apk cracked.

Sixaxis

  • Goście

Napisano 5 mar 2018, 21:21

Hi, Nice discussion. check also for Sixaxis controller Apk no root @ https: //cyberantweb....wnload-no-root/

Guest

  • Goście

Napisano 22 kwi 2018, 20:59

Doodle Army 2 is Mini militia unlimited everything
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd