News

Zotac GeForce GTX 650 Ti AMP! Edition

Maleńki, wydajny, zbyt drogi – podejście drugie

Premiera GeForce'a GTX 650 Ti już za nami. W recenzji tej karty wskazaliśmy zarówno jej zalety, jak i wady – zwłaszcza zbyt wysoką cenę. Nasz dzisiejszy bohater z jednej strony jest lepszy niż jego odpowiednik od Palita, ale z drugiej – tak jak i tamta karta – jest po prostu źle wyceniony. Sprawdźmy, jak wypada w akcji karta Zotaca i czy warto w ogóle się nią zainteresować. Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji na łamach naszego portalu!

Opakowanie i jego zawartość

Zotac GeForce GTX650 Ti AMP! Edition dotarł do naszej redakcji zapakowany w maleńkie pudełko z rzucającym się w oczy logotypem serii AMP!, logiem producenta oraz najważniejszymi informacjami o karcie. Standardowo przeważa kolor żółty i szary/ czarny. Zotac nie zapomniał także umieścić informacji od rozszerzonej 5-letniej gwarancji, która od jakiegoś czasu jest w jego przypadku standardem.

Zotac GeForce GTX 650 Ti AMP! Edition

Razem z bohaterem naszej dzisiejszej recenzji otrzymujemy także:

  • instrukcję szybkiej instalacji,
  • instrukcję obsługi,
  • przejściówkę 2xMolex – PCIe 6-pin,
  • konektor D-Sub - DVI-I,
  • naklejkę,
  • płytę ze sterownikami.

Zotac GeForce GTX 650 Ti AMP! Edition

Wyposażenie tego modelu jest zdecydowanie bogatsze, niż to otrzymywane wraz z kartą od Palita, ale nie powinno to dziwić – cena zestawu jest zdecydowanie wyższa. Plus należy się producentowi za przejściówkę zasilania oraz konektor. Szkoda, że w zestawie nie znalazł się kabel HDMI, bo przy takiej cenie nie byłby to raczej duży problem dla producenta.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd