News

Zotac GeForce GTX 560OC

Fabrycznie podkręcony, ale czy dla overclockerów?

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Zotac GeForce GTX 560 OC
Producent: ZOTAC
Procesor graficzny: GF114
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 860 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1002 MHz

Firma Zotac od dawna współpracuje z Nvidią na rynku kart graficznych. To właśnie jej produkty są często uważane za wyznacznik jakości konstrukcji z układami "zielonych". Dzisiaj weźmiemy na warsztat najnowszą kartę azjatyckiego giganta – GeForce'a GTX 560 OC i sprawdzimy, czym wyróżnia się na tle innych produktów dostępnych na rynku. Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji na łamach naszego serwisu.

Opakowanie i jego zawartość

Karta Zotaca dotarła do redakcji zapakowana w średniej wielkości kartonowe opakowanie z charakterystycznych dla tej firmy motywem przewodnim. Także kolorystyka nie została zmieniona, nadal dominuje czerń wymieszana z kolorem złotym i żółtym. Na froncie kartonu znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące karty, takie jak ilość pamięci graficznej czy szerokość szyny pamięci. Znalazła się tam także wzmianka o rozszerzonej gwarancji producenta oraz o dołączeniu do zestawu gry Assassins Creed Brotherhood.

Zotac GeForce GTX 560 OC

W skład zestawu wchodzą:

  • instrukcja obsługi,
  • płyta ze sterownikami,
  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • dwie przejściówki Molex-PCIe,
  • przejściówkę mini HDMI – HDMI,
  • voucher na grę Assassins Creed Brotherhood.

Zotac GeForce GTX 560 OC]

Na szczególne wyróżnienie zasługuje dodanie do zestawu gry komputerowej. Trend ten co prawda zanika, ale budujące jest to, że właśnie tak duża firma jak Zotac zdecydowała się mu przeciwstawić.

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Adamo.

Adamo

  • Goście

Napisano 5 gru 2017, 00:29

Kiedyś miałem ten sprzęt:)
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd