News

Zawodowi cheaterzy w świecie CS:GO

Czy za najpiękniejszymi akcjami topowych graczy kryją się... cheaty?

Czy są jakieś inne sposoby podrasowania swoich umiejętności, nie licząc specjalnych programów i oczywiście systematycznego treningu? Okazuje się, że gracze próbowali już niemal wszystkiego, łącznie z czymś co można podpiąć pod definicje dopingu. Prawdziwi sportowcy-kombinatorzy wstrzykują sobie stymulanty, które wpływają na ich zdolności. Inni próbują zdobywać leki symulując choroby i wymuszając recepty. Esportowi profesjonaliści zaś odkryli Addreall – środek do walki z objawami ADHD, zawierający amfetaminę. O sprawie jako pierwszy doniósł rok temu były członek Cloud9 Kory „Semphis” Friesen, udzielając wywiadu na youtubowym kanale Launders CStrike. Jak przyznał, podczas ESL One Cologne 2014 cała jego ówczesna ekipa była pod wpływem Addreallu, jednak czy coś im to dało?

Cofając się w czasie i zerkając na wynik C9 można śmiało stwierdzić, że lek teoretycznie poprawiający skupienie i trzeźwość umysłu, działa w praktyce dosyć mizernie. Aby tego było mało, podczas turnieju gospodarze udostępnili fanom możliwość podsłuchiwania drużyn – zawodnicy amerykańskiej ekipy byli wyraźnie zdezorientowani, mieli kłopoty z realizacją przyjętej taktyki i nie rozumieli się. Po wyjściu na jaw tego skandalu, w branży pojawiły się kontrole antydopingowe, a czołowe federacje uzupełniły swoje regulaminy o stosowne zapiski zabraniające używania owych stymulantów. Problem leków podobnych do Addreallu znany jest głównie za oceanem, gdzie dostęp do nich jest dziecinnie prosty (nałogowo biorą je studenci przed egzaminami i imprezowicze w zastępstwie tabletek ecstazy). W Europie mało kto myślał o użyciu tego typu środków w esporcie, ponieważ o wiele ciężej jest je dostać – kombinowanie w lokalnych służbach zdrowia zabiera sporo czasu, a ryzyko wpadki bądź poważnych komplikacji zdrowotnych (wspominany Addreall może doprowadzić nawet do zawału serca) jest na tyle wysokie, że nie opłaca się w to brnąć. Niech gracze dalej popijają swoje ukochane energetyki i zapomną o innych wspomagaczach – wyjdzie im to na zdrowie, a publice zapewni rozgrywkę na wysokim poziomie.

 

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: davidluiz.

mobbydi

  • Goście

Napisano 23 paź 2016, 18:57

i think more useful information about this theme is here
dog simulator

monica

  • Goście

Napisano 2 lis 2016, 16:38

Bardzo dobrze napisany artykuł. Będzie to pomocne dla każdego, kto pracownik IT, łącznie z mnie. Bądź dobrej pracy - nie scalp psoriasis  mogę się doczekać, aby przeczytać więcej wiadomości.

davidluiz

  • Goście

Napisano 9 gru 2016, 10:42

For those who are in love or have entered the marriage hall of the woman, mulberry replica handbags the year looking forward to more days, such as birthday, love anniversary, marriage anniversary, engagement anniversary, wedding anniversary. If there is a man can remember more than three of you on the day, you will be happy to fly up! Valentine's Day is also said to make most women are not happy for a woman is a variety of expectations, but for men, what is not trouble, but chanel replica bags are very nerve-racking, and a lot of gifts to be sent a year can not Every time to send the same, a little confused man might ruined the mood, in fact, some people say that gifts important mind is not expensive, but the reality is often not the same, of course, this is just part of the situation, love needs to surprise replica handbags uk to stimulate , Need to freshness to fresh.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd