News

Nvidia GeForce GTX 750 TI

Metro Last Light

Gra kijowskiego studia 4A Games to jedna z najbardziej wymagających produkcji dostępnych na komputerach osobistych. Silnik 4A Engine potrafi zachwycić genialną symulacją efektów cząsteczkowych i dymu. Produkcja korzysta z silnika fizycznego PhysX, choć jedynie w przypadku kart Nvidii możemy podziwiać całą jego moc. Gra optymalizowana jest nieco bardziej pod układy zielonych.

Metro: Last Light

Assassin's Creed 4: Black Flag

Najnowszy sandobox Ubisoftu zachwyca nie tylko pod względem fabuły i systemu walki. To także jedna z niewielu gier, które potrafią generować ogromy otwarty świat. AC4 działa na silniku AnvilNext mającego spory apetyt na moc karty graficznej i procesora. W grze obserwujemy zmiany pogodowe, ciekawy system zniszczeń oraz bardzo dobre oświetlenie. Do tego dochodzi także rozbudowana fizyka cieczy oraz ogromna liczba generowanych elementów otoczenia (np. liści w lasach). Gra posiada FPS lock ustawiony na około 60 FPS, produkcja jest płynna od około 30 FPS.

Assassin's Creed 4: Black Flag

 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Mirgon.

Edge

  • Goście

Napisano 19 lut 2014, 13:26

Witam mam takie pytanko. Jak ma się wydajność karty GTX 750TI do GTX 460 768 MB. Bo chciałbym wymienić kartę na coś sporo wydajniejszego przy czym i sporo energooszczędnego.

Mirgon

  • Goście

Napisano 8 mar 2014, 09:58

Wydajnościowo myślę, że warto skoro teoretycznie według wykresu przegania starają 480-tkę. Ja mam zwykłą 750-tkę, dałem jakoś ok 470zł w komputroniku jak się pojawiły, wersja 1GB, porównywałem z innymi kartami radeona w tej cenie i nvidia zdecydowanie daje radę, warto imho.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd