News

Nvidia GeForce GTX 750 TI

Far Cry 3

Jeden z najlepszych shooterów 2012 roku napędzany jest przez silnik Dunia Engine 2.0 oferujący wsparcie dla oświetlenia wolumetrycznego, pełnego cyklu dnia i nocy, generowania ogromnych obszarów, zaawansowanej fizyki cieczy i wielu pomniejszych elementów. Far Cry 3 umożliwia grę przy użyciu API DirectX 11. Gra do sensownego działania potrzebuje około 40 FPS.

Far Cry 3

Tomb Raider

Ostatnia z gier o przygodach Lary Croft to nie tylko gameplayowy majstersztyk, ale także uczta dla oczu. Produkcja wykorzystuje zmodyfikowany silnik Crystal Engine, do którego wprowadzono masę zmian, m.in. zaimplementowano technologię TressFX do liczenia fizyki włosów głównej bohaterki. Gra przez efekty cząsteczkowe oraz bardzo wysoką jakość tekstur potrafi sprawić problemy nawet mocnym PC. Aby w miarę komfortowo przyglądać się przygodom Lary potrzebne jest około 30 klatek na sekundę. Zalecane – powyżej 45 FPS.

Tomb Raider

 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Mirgon.

Edge

  • Goście

Napisano 19 lut 2014, 13:26

Witam mam takie pytanko. Jak ma się wydajność karty GTX 750TI do GTX 460 768 MB. Bo chciałbym wymienić kartę na coś sporo wydajniejszego przy czym i sporo energooszczędnego.

Mirgon

  • Goście

Napisano 8 mar 2014, 09:58

Wydajnościowo myślę, że warto skoro teoretycznie według wykresu przegania starają 480-tkę. Ja mam zwykłą 750-tkę, dałem jakoś ok 470zł w komputroniku jak się pojawiły, wersja 1GB, porównywałem z innymi kartami radeona w tej cenie i nvidia zdecydowanie daje radę, warto imho.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd