News

Nvidia GeForce GTX 750 TI

GRID 2

Ostatnia jak do tej pory gra od Codemasters cechująca się świetnej jakości grafiką i masą ustawień. Działa na silniku EGO 3.0, który cechuje się możliwością generowania sporej ilości elementów na ekranie bez znacznego spadku wydajności. Gra ma całkiem dobrą optymalizację i bez problemu rusza nawet na nieco wolniejszych komputerach. Zalecany framerate to oczywiście 60 FPS, jak zresztą w każdej grze wyścigowej.

GRID 2

TES V Skyrim

TES V Skyrim to ostatni cRPG od Bethesdy. Gra pomimo niemłodego silnika potrafi zachwycać widokami i efektami graficznymi. Za generowanie obrazu odpowiedzialny jest Creation Engine, wspomagany przez silnik fizyczny Havok. W grze bardzo łatwo uzyskać wysoki framerate, choć zależnie od sytuacji i ilości wrogów na ekranie ten potrafi solidnie spaść. Płynna rozgrywka zaczyna się od około 40 FPS, choć bez problemu osiągniecie powyżej 60 FPS na całkiem sporej liczbie układów graficznych.

The Elder Scrolls Skyrim

 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Mirgon.

Edge

  • Goście

Napisano 19 lut 2014, 13:26

Witam mam takie pytanko. Jak ma się wydajność karty GTX 750TI do GTX 460 768 MB. Bo chciałbym wymienić kartę na coś sporo wydajniejszego przy czym i sporo energooszczędnego.

Mirgon

  • Goście

Napisano 8 mar 2014, 09:58

Wydajnościowo myślę, że warto skoro teoretycznie według wykresu przegania starają 480-tkę. Ja mam zwykłą 750-tkę, dałem jakoś ok 470zł w komputroniku jak się pojawiły, wersja 1GB, porównywałem z innymi kartami radeona w tej cenie i nvidia zdecydowanie daje radę, warto imho.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd