News

Nvidia GeForce GTX 750 TI

Battlefield 3

Drugi w naszym teście produkt z nazwą Battlefield w tytule. Starsza wersja gry jest nadal bardzo popularna wśród graczy. Silnik wykorzystany w grze to FrostBite 2.0, w pełni kompatybilny z DirectX 11. Zalecany framerate to – tak samo jak w nowszej wersji – 60 FPS, z tym że w BF3 uzyskać taką wartość jest o wiele łatwiej.

Battlefield 3

Max Payne 3

Max Payne 3 działa na silniku RAGE wspieranym przez silnik fizyczny Euphoria. Ten pierwszy wykorzystano m.in. w grach z serii GTA, choć – w przeciwieństwie do tragicznego portu czwartej części gangsterskiej sagi – wersja, która znalazła się w nowym Max Payne, została odpowiednio zoptymalizowana. Gra umożliwia wybranie trybu działania (od DirectX 9 do DirectX 11), obsługuje teselację, zaawansowaną okluzję otoczenia i rozbudowany system doboru ustawień. Wystarczającą płynność gry osiągniemy przy około 40 FPS.

Max Payne 3

 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Mirgon.

Edge

  • Goście

Napisano 19 lut 2014, 13:26

Witam mam takie pytanko. Jak ma się wydajność karty GTX 750TI do GTX 460 768 MB. Bo chciałbym wymienić kartę na coś sporo wydajniejszego przy czym i sporo energooszczędnego.

Mirgon

  • Goście

Napisano 8 mar 2014, 09:58

Wydajnościowo myślę, że warto skoro teoretycznie według wykresu przegania starają 480-tkę. Ja mam zwykłą 750-tkę, dałem jakoś ok 470zł w komputroniku jak się pojawiły, wersja 1GB, porównywałem z innymi kartami radeona w tej cenie i nvidia zdecydowanie daje radę, warto imho.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd