News

Nvidia GeForce GTX 750 TI

Crysis 3

Crysis 3 to obecnie najbardziej zaawansowana gra korzystająca z silnika CryEngine dostępna na komputerach osobistych. Produkcja w pełni korzysta z dobrodziejstw API DirectX 11, dość dobrze radzi sobie z obsługą procesorów wielordzeniowych. Gra bardzo dobrze skaluje się wraz ze zmianą ustawień graficznych. Płynna rozgrywka możliwa jest od około 30 FPS.

Crysis 3

Battlefield 4

Battlefield 4 to najnowsza gra od studia DICE. Produkcję cechuje bardzo dobra jakość oprawy graficznej, dzięki wykorzystaniu kolejnej implementacji silnika FrostBite. BF4 pozwala na destrukcję otoczenia, posiada bardzo rozbudowany system oświetlenia, a także wspiera DirectX 11.2 (API ekskluzywne dla Windows 8). Produkcja ma wyższe wymagania niż BF3, ale wydaje się, że działa nieco lepiej. Zalecany framerate w tym przypadku to 60 FPS, szczególnie w trybie multiplayer. Osiągnięcie takiego wyniku na maksymalnych ustawieniach zarezerwowane jest wyłącznie dla najszybszych akceleratorów.

Battlefield 4

 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Mirgon.

Edge

  • Goście

Napisano 19 lut 2014, 13:26

Witam mam takie pytanko. Jak ma się wydajność karty GTX 750TI do GTX 460 768 MB. Bo chciałbym wymienić kartę na coś sporo wydajniejszego przy czym i sporo energooszczędnego.

Mirgon

  • Goście

Napisano 8 mar 2014, 09:58

Wydajnościowo myślę, że warto skoro teoretycznie według wykresu przegania starają 480-tkę. Ja mam zwykłą 750-tkę, dałem jakoś ok 470zł w komputroniku jak się pojawiły, wersja 1GB, porównywałem z innymi kartami radeona w tej cenie i nvidia zdecydowanie daje radę, warto imho.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd