News

Najważniejsze premiery października 2016

DLC dla Battlefronta, nowa Mafia i powrót do przeszłości Battlefielda - co jeszcze zobaczymy w tym miesiącu?

Shadow Warrior 2

Początek jesieni mieni się również na biało-czerwono za sprawą studia Flying Wild Dog i drugiej części całkiem nieźle przyjętej strzelanki Shadow Warrior. To co przygotowali Polacy jest lepsze niemal pod każdym względem – gracz dostanie nowe, o wiele większe i na wpół otwarte środowisko, bogate w malownicze tereny i hordy wrogów do zneutralizowania. Fabularnie tytuł ciągnie historię wojownika Lo Wanga, który ostatnimi czasy sporo namieszał walcząc z brutalnymi demonami. Tym razem ludzie postanowili zbratać się z niebezpiecznymi bestiami, jednak naturalnie coś poszło nie tak i świat po raz kolejny rozpaczliwie zawoła o pomoc byłego shoguna. A ten będzie miał ogrom roboty, choć twórcy ułatwili graczom żywot, zapewniając nieliniową zabawę i pozostawiając możliwość wyboru jeśli chodzi o kolejność wykonywania zadań. Nie zabraknie również wymyślnego arsenału, hektolitrów krwi i specyficznego humoru.

Shadow Warrior 2 w wersji na PC to nie tylko singleplayer. W eksterminację demonów możemy po raz pierwszy pobawić się ze znajomymi w maksymalnie czteroosobowej rozgrywce kooperacyjnej. Każdy z uczestników może zostać dozbrojony w unikalny ekwipunek, dzięki czemu wszyscy mogą się uzupełniać w walce, oferując unikalny sprzęt. Wydawca, firma Techland, przygotował dla wszystkich sympatyków produkcji niespodziankę w postaci specjalnej edycji pudełkowej, dostępnej wyłącznie nad Wisłą. W jej skład wejdzie opakowanie z kopią gry, artbookiem, limitowanym plakatem Michała Śledzińskiego z autografem autora, soundtrack, litografia, 3 kolekcjonerskie naklejki oraz rozszerzenia Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun. Wspomiana paczka kosztować ma 129,90 zł.

Produkcja w wersji na komputery osobiste pojawi się w sklepach 13 października. Wiemy, że dzieło ekipy Flying Wild Dog pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, jednak nastąpi to dopiero w marcu 2017 roku. Oto oficjalne wymagania sprzętowe dla pecetowej wersji gry:

Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • Procesor: Intel Core i3-6300 3.8 Ghz lub AMD A10-5800K APU 3.8 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: GeForce GT 560Ti (1024 MB) lub Radeon HD 6850 (1024 MB)
 • Miejsce na dysku: 14 GB

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • Procesor: Intel Core i5-5675C 3.1 GHz lub AMD A10-7850K APU 3.7 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: GeForce GTX 970 lub 2GB ATI Radeon R9 290 lub Radeon HD 7970 (3072 MB)
 • Miejsce na dysku: 14 GB

Battlefield 1

Absolutnie jedna z najważniejszych premier końca tego roku, czyli kolejna część kultowej serii Battlefield, oznaczona cyfrą 1. Złośliwi pewnie zapytają dlaczego twórcy postanowili cofnąć się w numeracji i po BF 4 przypiąć kolejnej grze numer 1? To oczywiście nawiązanie do czasów w jakich będzie toczyć się akcja, a mowa tutaj o I Wojnie Światowej. W kampanii wcielimy się w kilku bohaterów rozsianych po różnych frontach na całym świecie. Deweloperzy postanowili porzucić dotychczasowy schemat, skupiający się na historii konkretnej osoby. Ekipa DICE chciała zaprezentować losy żołnierzy wielu nacji, pokazując konflikt z wielu perspektyw. Odpalając tryb singleplayer przejdziemy przez kilka epizodów - pokierujemy losami brytyjskiego członka załogi czołgu Mark V (Through Mud and Blood), przeniesiemy się na Bliski Wschód by wejść w skórę arabskiej rebeliantki, prawej ręki legendarnego Thomasa Edwarda Lawrence (The Nothing is Written) i zasiądziemy za steramy dwupłatowca jako angielski lotnik (Friends in High Places). W rozdziale The Avanti Savoia stoczymy bitwę w ośnieżonych Alpach, a w ramach rozdziału The Runner przeniesiemy się na klify Gallipoli i wcielimy we frontowego kuriera, który musi dostarczyć piekielnie ważną wiadomość.

Rozgrywka dla pojedynczego gracza to jedno, ale w przypadku Battlefielda 1 kluczowy jest oczywiście multiplayer, a ten w swoich założeniach pozostaje wierny poprzednim odsłonom. Mechanika jest znana – mamy mapy na których rozlokowane są bazy do przejęcia. W wykonaniu zadania pomoże nam bogaty arsenał broni znany z Wielkiej Wojny oraz ówczesne pojazdy naziemne, samoloty, a nawet wierzchowce. W grze pojawią się także paczki ze specjalnym uzbrojeniem klas elitarnych – rozwiązanie znane z osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen strzelance Battlefront. Do naszej dyspozycji oddane zostaną takie tryby gry jak Podbój, Szturm, Operacja, Dominacja, Zespołowy DM i Gołębie Wojenne. Na polu bitwy maksymalnie znajdować się będzie 64 graczy, którzy rzuceni zostaną między innymi do Lasu Argońskiego, Fortecy Fao, Pustyni Synajskiej, Suez, Saint Quentin, Amiens i Monte Grappa.

Póki co w grze występują wojska Brytyjskie, Rzeszy i Tureckie. Wydawca zapowiedział już, że w ramach następnych dodatków pojawią się także jednostki Francji oraz Imperium Rosyjskiego. Premiera nowego Battlefielda zaplanowana została na 21 października, ale subskrybenci EA Access mogą liczyć na przedpremierowe 10 godzin rozgrywki – serwery zostaną dla nich otwarte już 18 października. W tym roku do naszych rąk trafi także pierwsze darmowe DLC, rozszerzające zawartość o kolejną mapę nad rzeką Selle. Tytuł pracuje na, jak chwalą się twórcy, „najlepiej zoptymalizowanym silniku Frostbite w historii”. Aby móc cieszyć się pełnią jego dobrodziejstw potrzebny Wam będzie następujący sprzęt:

Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz lub AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: 2GB GeForce GTX 660 lub 2GB AMD Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 50 GB
 • DirectX: 11

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz lub AMD FX-8350
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Karta graficzna: 3GB GeForce GTX 1060 lub 4GB AMD Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 50 GB
 • DirectX: 11
Strona: Poprzednia 1 2 3

Komentarze (19)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Guest.

davidluiz

 • Goście

Napisano 8 gru 2016, 09:40

Want to have a multi-functional and unique products of their own? cheap oakley will be able to meet all the requirements, and beyond the initial imagination and creativity, Oakley will function and fashion together. Oakley glasses products on the concept of subversion, it is the glasses of comfort, practicality, artistic integration. Whether cheap oakley sunglasses are product design or selection of materials, have been a series of advanced scientific experiments and testing to ensure that its comfort and high quality, and features a high degree of integration and fashion. The emergence of each technology, will bring the fashion trend of change, to subvert the traditional thinking of the new revolution.

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:28

I was taking a gander at some of your posts on this site and I consider this site is truly informational!  psoriasis

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:28

scalp psoriasis
Great site, Distinguished criticism that I can handle. Im pushing ahead and may apply to my present place of employment as a pet sitter, which is exceptionally charming, yet I have to extra grow. Respects.

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:29

plaque psoriasis
My friend recommended this blog and he was totally right keep up the good work

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:30

Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and impressive.eyebrow threading

Guest

 • Goście

Napisano 23 sty 2017, 14:18

I liked this a lot, thank you. Btw, make sure to visit my website if you're into eyebrow threading by any chance. :)

http://essay-writing.company/

 • Goście

Napisano 24 sty 2017, 15:52

I like this game. It is one of the most fascinating and unusual games. I hope that you'll some overviews from its users.

http://essay-writing.company/

 • Goście

Napisano 24 sty 2017, 15:53

I like this game. It is one of the most fascinating and http://essay-writing.company/ unusual games. I hope that you'll some overviews from its users.

Guest

 • Goście

Napisano 16 lut 2017, 10:47

Yes, one of the most famous games. I think that http://proof-reading.services/
I would like to get more information about the close projects.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd