News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Cenega – kupujemy (część czwarta)

Cryostasis: Arktyczny Sen (Premierowa Okazja; średnia ocen wystawionych grze: 69 proc.) – dzieło firmy Action Forms zadebiutowało bez większych fanfar – a szkoda, bo gry z tak sugestywnym klimatem i wyrazistym nastrojem odizolowania coraz rzadziej zapełniają sklepowe półki . Produkcja, która przenosi grającego do pozornie opuszczonego lodołamacza gdzieś w pobliżu koła podbiegunowego, to w dużej mierze klasyczny FPS, tyle że z niemałą dozą realizmu i elementów horroru rodem z Dead Space’a czy też trzeciego Dooma. Atrakcyjne mechanizmy rozgrywki są tutaj „podlane” solidną oprawą audiowizualną, a elementy, które budziły niesmak w dniu premiery tytułu – lapidarna naczelna kampania i słaba optymalizacja silnika produkcji – uwzględniając niską cenę i sprzęt, który pojawił się na przestrzeni ostatnich miesięcy, już tak nie dają się we znaki.

Tomb Raider – Ultimate Edition (Premium Games; średnia ocen wystawionych grze: 80 proc.) – chyba jedna z najatrakcyjniejszych antologii na rynku. Ale raczej dla kolekcjonerów, gdyż nowsze przygody Lary Croft, które interesują większość graczy – te o podtytułach Legenda, Anniversary i Underworld – są, bądź niedawno były osobno dostępne w nader atrakcyjnych cenach. Pozostałe części serii Tomb Raider to mniej lub bardziej udana klasyka gatunku, którą warto przebadać chociażby po to, by móc wyrobić sobie opinię na temat tego, czy popularność atrakcyjnej pani archeolog jest zasłużona (czyli zagadnienia wciąż będącego obiektem zażartych dyskusji). Rzecz warta postawienia na każdej półce szanującego się gracza – tym większa szkoda, że wydanie może budzić niemałe kontrowersje (nadmiar materiałów wręcz wylewa się z pudełek, część płyt jest w zwykłych kopertach, co trochę nie pasuje do iście królewskiej zawartości dysków).

Screen z gry Fallout 3

Fallout 3 (Premium Games; średnia ocen wystawionych grze: 91 proc.) – dla jednych najlepszy przykład growej profanacji, dla drugich rozbudowany mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion, dla jeszcze innych jeden z najlepszych RPG-ów w historii. Opinii jest wiele, niezależnie jednak od stanowiska warto się przełamać i spróbować zanurzyć się chociażby na kilka godzin w postapokaliptyczny świat wykreowany przez firmę Bethesda Softworks. Świat, który urzeka swym wyglądem, jest nader klimatyczny oraz oferuje wiele fascynujących historii i nie mniej innowacji (na czele z systemem V.A.T.S.). Uwaga: w niektórych sklepach można znaleźć za tę samą cenę wersję kolekcjonerską gry Fallout 3 – szukajcie metalowych śniadaniówek, w których są zapakowane!

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd