News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Cenega – kupujemy (część druga)

Sid Meier’s Civilization IV: Colonization (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki; średnia ocen wystawionych grze: 83 proc.) – z remake’ami ostatnio mamy do czynienia przede wszystkim w kanonie gier akcji, ale i świat RTS-ów nie jest wolny od mniej lub bardziej kontrowersyjnych wznowień. Do udanych tego typu edycji na pewno należy samodzielny (czyli niewymagający podstawki) dodatek do czwartej odsłony cyklu Civilization. Rozszerzenie to – abstrahując naturalnie od oprawy audiowizualnej – jest dość wierną kopią XX-wiecznego hitu: złożony, ale mimo wszystko łatwy do opanowania system tworzenia niepodległej kolonii, zróżnicowane, charakterystyczne frakcje, trudne decyzje gospodarcze i przyjemny moduł militarny zaspokajają wymagania i szczwanych lisów, i początkujących (ja należę do tych drugich i szczerze przyznaję, że mechanika rozgrywki niedawno zatrzymała mnie przy monitorze na dobre kilkanaście godzin). Nie sposobów docenić również rozbudowanych i wciągających jak zabawa w kasynach Las Vegas rozgrywek sieciowych, które można penetrować w trybach LAN, hot-set i internet. Czekając na „piątkę” – jak znalazł.

Screen z gry BioShock

BioShock (Pomarańczowa Kolekcja Klasyki; średnia ocen wystawionych grze: 96 proc.) – cóż, wystarczy spojrzeć na powyższą średnią, by móc ze spokojem stwierdzić, że śmiałe połączenie gry akcji z RPG-iem niejakiego Kena Levine’a to kawał grywalnego kodu. Urywające głowę strzelaniny, masa satysfakcjonujących sposobów na pozbawienie życia oponentów i solidna oprawa audiowizualna to jedno. Drugi szereg pozytywnych aspektów – kto wie, czy nie istotniejszych – to te, które współtworzą genialny klimat podwodnego miasta, które mamy sposobność zwiedzać w skórze Jacka. Trzymająca w napięciu fabuła (jeden zwrot akcji jest po prostu niesamowity...), bogate w sugestywne detale lokacje czy wyraziste sylwetki drugoplanowych postaci kreują kapitalny nastrój – coś, co bardzo trudno znaleźć u konkurencji. U rywali coraz trudniej znaleźć również dość długą kampanię singleplayerową, którą BioShock naturalnie posiada.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd