News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Ja chcę jeszcze taniej

Na koniec pozwolę sobie wtrącić kilka lapidarnych porad i uwag, które mogą się przydać początkującym poszukiwaczom okazji. Spośród wielu sklepów sieciowych szczególną uwagę chciałbym zwrócić na serwis empik.com. Może nie wszystkie ceny są w nim atrakcyjne, ale – co jest nielichym ewenementem – oferuje on DARMOWĄ dostawę do dowolnego salonu z szyldem nazwy tej firmy (a jest ich prawie 150). Koszty wysyłki w internetowych punktach sprzedaży na ogół orbitują wokół 10 zł, więc propozycja Empiku wygrywa już na starcie z niektórą konkurencją – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę droższe produkty, ponieważ kupując drogą elektroniczną, naliczana jest niewielka zniżka proporcjonalna do ceny danego przedmiotu.

Screen okładek gier z serwisu GOG.com

Jak już mówimy o zakupach w sieci, kilka słów o stricte sieciowej dystrybucji. Z miesiąca na miesiąc kupowanie gier za pośrednictwem takich serwisów, jak Steam, Impulse Driven, Direct2Drive, GamersGate czy też GOG.com, zyskuje wielu miłośników. Nie można się temu dziwić: raz, że ceny bywają nielicho atrakcyjne, dwa – oferowane są pozycje, których nie można kupić w polskich sklepach (bo albo są za stare, albo nie zostały u nas wydane), trzy – coraz większa liczba graczy ma porządne łącze, toteż ściąganie nawet kilkunastogigabajtowych programów instalacyjnych już nie stanowi ogromnego problemu. Warto nadmienić, iż większość tych serwisów udostępnia pierwotne edycje produkcji, jeśli idzie o lokalizację – dla osób unikających rodzimych wersji językowych to naprawdę niezła alternatywa. O największych promocjach na rzeczonych platformach staramy się informować na łamach naszego serwisu.

Screen okładek gier z serwisu Steam

Jeżeli chcemy ograniczyć się do kupowania gier w pobliskich sklepach, warto co jakiś czas – szczególnie w okolicach świąt – przeglądnąć oferty nie tylko dużych marketów z szeroko pojęta elektroniką, ale również... Biedronki. W sklepach należącej do tej sieci cyklicznie pojawiają się tytuły wydawane przez firmę CD Projekt – dotychczas za niecałe 10 zł można było kupić między innymi Gears of War, Stranglehold i FlatOut: Apokalipsa (na początku były wydawane w dużych kartonach rodem z poprzedniego wieku, teraz są to klasyczne DVD-boksy). Nie mniejsze okazje zdarzają się na tzw. giermaszach organizowanych przez studio CD Projekt w większych miastach. Za niewielkie pieniądze można na nich nabyć nie tylko klasycznie wydane produkcje, ale również edycje kolekcjonerskie czy też gadżety związane z grami (figurki, smycze, artbooki etc.).

Udanych zakupów!

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd