News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Czekamy na więcej

Jak zapewne zauważyliście, w wymienionych wyżej cyklach nie sposób znaleźć jakiejkolwiek serii innej wielkiej firmy, która dystrybuuje niemałą liczbę grywalnych tytułów na PC – Codemasters. Mistrzowie Kodu mają w swoim planie wydawniczym wiele ciekawych gier z kilku popularnych gatunków i wielka szkoda, że są one dostępne w Polsce jeno w edycjach premierowych (które strasznie powoli tanieją). Czekamy na atrakcyjne wznowienie tego studia – tak jak na większe zaangażowanie firmy Ubisoft w omawianej materii i „odkurzenie” cyklu Best of Activision przez studio LEM.

Czekamy również na czasy, w których wydania reedycyjne będą pozbawione mniejszych bądź większych uchybień. Ot, niemała partia gier BioShock z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki została nieprzyzwoicie ocenzurowana, Zeno Clash – pozbawiony narzędzia Garry’s Mod, GTA: Vice City w Kolekcji Klasyki – „zarażone” bugiem uzewnętrzniającym się w sklepie z bronią, a super$ellerowa edycja Resident Evil 4 – wyzuta z opowiadań Andrzeja Pilipiuka. Nie ma tego dużo, coraz rzadziej mamy do czynienia z tego typu ekscesami, zaś wydawcy na ogół wynagradzają klientowi rzeczone ambarasy, ale mimo wszystko przydałoby się więcej solidności i pieczołowitości w przygotowywaniu niektórych reedycji. Nie miałbym również nic przeciwko temu, by rewelacyjne rozwiązanie znane z sagi TopSeller – „podwójna” okładka (umieszczenie na jej zewnętrznej części grafiki z premierowej edycji) – było wdrożone do innych serii wydawniczych.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd