News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Techland, LEM, Ubisoft i Electronic Arts – kupujemy (część szósta)

World in Conflict – Complete (Ubisoft Exlusive – Czarna seria; średnia ocen wystawionych grze: 89 proc.) – pierwsze, co generuje się w mym mózgu, gdy słyszę tytuł tej strategii, to... te piękne widoczki, które co rusz bombardują oczy grającego w World in Conflict. Grafika do dziś prezentuje się rewelacyjnie: wszystkie modele są powleczone wyraźnymi teksturami, eksplozje mają masę spektakularnych detali, ba – nawet drugorzędne elementy środowiska szokują dopracowaniem. Świetna sfera wizualna to naturalnie tylko „polewa” na ten RTS-owy majstersztyk – w grze nie brakuje również tego, co zachwyca najbardziej doświadczonych fanów gatunku: satysfakcjonujących form taktycznych, emocjonujących starć, naprawdę pociągająco opowiedzianej historii oraz rozbudowanego trybu multiplayer. Jakieś konkretne wady? Sztuczna inteligencja niemilców bywa co najwyżej średnia – niestety ten problem ma miejsce i w podstawce, i w dodatku o podtytule Soviet Assault, który współtworzy omawiane wydanie. Swoją drogą, rozszerzenie to samo w sobie jest niezłe, bo w gruncie rzeczy jest powtórką tego, co oferuje podstawka, zawodzi za to w sferze innowacji, nowych elementów i konkretnych usprawnień.

Screen z gry World in Conflict: Soviet Assault

Tom Clancy’s H.A.W.X. (Ubisoft Exlusive – Czerwona seria; średnia ocen wystawionych grze: 70 proc.) – w sumie jedyna porządna, w miarę zręcznościowa produkcja na komputery osobiste, która pozwala zasiąść za sterami nowoczesnych myśliwców i nie zirytować przy tym początkujących pilotów wysokim poziomem trudności i zaawansowaniem rozgrywki. W przypadku tego typu produkcji warto na szybko przedstawić kilka technicznych niuansów, bo właśnie błędy związane z ogólnym wykonaniem i funkcjonowaniem na platformie są częstą piętą achillesową „samolotówek”. Przede wszystkim sterowanie: tutaj można nieźle się bawić nawet za pomocą duetu klawiatura + mysz, profesjonalny sprzęt nie jest niezbędny (ale oczywiście pomaga). Druga istotna sprawa to optymalizacja silnika, na którym hula Tom Clancy’s H.A.W.X. – również bardzo udana, gdyż tytuł działa nawet na przeciętnym sprzęcie, serwując zaskakująco niemało FPS-ów (a płynność działania jest tu bardzo ważna). Do tego dochodzi stosunkowo duża żywotność, nad wyraz ciekawa fabuła i przyjemna dla oka oprawa audiowizualna (szkoda jedynie, że nie przygotowano widowiskowych efektów podczas osiągania dużych prędkości). Na początek przygody z wirtualnymi samolotami nie znajdziesz niczego lepszego.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd