News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Techland, LEM, Ubisoft i Electronic Arts – kupujemy (część piąta)

Crysis (EA Classics; średnia ocen wystawionych grze: 91 proc.) – pomimo bardzo dobrych recenzji wielu graczy rozpatrywało tę niemiecką produkcję w kategoriach porażki. Krytykowano albo – skądinąd uzasadnione, wszak to nadal ścisłą czołówka graficzna – wysokie wymagania sprzętowe, albo brak nie-wiadomo-jak-wielkich innowacji, które po szumnych zapowiedziach zrodziły się w głowach rezolutnych ADHD-owców. Moim zdaniem można konkretnie narzekać jedynie na przeciętną sztuczną inteligencję antagonistów, całościowo bowiem Crysis to produkt najwyższej próby: bardzo dobra (jak na FPS-a) fabuła, multum sposobów (i stricte ofensywnych, i spokojniejszych/taktycznych) na pokonanie adwersarzy oraz fenomenalne technikalia (fizyka!) składają się na jedną z nielicznych gier, którą mógłbym wyróżnić maksymalną notą. Gwoli ścisłości dodam, iż w cyklu EA Classics jest również samodzielny dodatek do gry firmy Crytek – Crysis: Warhead, który w kilku aspektach (projekt poziomów, zaawansowanie sztucznej inteligencji adwersarzy) przewyższa oryginał i jest źródłem co najmniej tuzina kolejnych achów i ochów.

Screen z gry Crysis

Heroes 5 – Złota Edycja (Ubisoft Exlusive – Czarna seria; średnia ocen wystawionych grze: 77 proc.) – piąta odsłona cyklu turowych strategii to de facto wzbogacona o nowe (na ogół udane) elementy „trójka”. Twórcy nie silili się na oryginalność... i bardzo dobrze: w tym gatunku nie można już za wiele wymyślić, a przynajmniej należycie dopracowano fabułę (nie jest może szczególnie atrakcyjna, ale grunt, że interesuje do końca długiej przygody), oprawę graficzno-dźwiękową (tu wyróżnienie dla bardzo soczystych owoców pracy aktorów podkładających głosy w polskiej wersji tytułu) i tryby dla wielu graczy (o nacechowaniu i globalnym, i lokalnym). To i sprawdzone mechanizmy rozgrywki wystarczą, by zatrzymać gracza na wiele godzin. W skład Złotej Edycji, oprócz podstawki, wchodzą dwa oficjalne rozszerzenia o podtytułach Kuźnia Przeznaczenia i Dzikie Hordy. Rzeczy rzetelne i wycyzelowane (szczególnie drugi z wymienionych dodatków), ale i one są pozbawione tej XX-wiecznej magii...

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd