News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Oferta Cenegi (część pierwsza)

Firma Cenega ma bardzo bogata ofertę, jeśli idzie o serie wydawnicze. Co najważniejsze, nie można w przypadku tego dystrybutora narzekać na brak różnorodności: rzeczona obfitość wynika nie tylko z dużego zakresu cen poszczególnych cyklów, ale również tematyki udostępnionych produktów (no, abstrahując jedynie od różnej maści wyścigów). Wydawca przygotował dwie budżetowe sagi – Power Play i Tania Seria – które zachęcają bardzo kuszącymi cenami (odpowiednio 7,99 zł i 14,99 zł za sztukę). W pudełkach opatrzonych nazwami tych serii rzadko kiedy znajdziemy dodatkową zawartość i krążki z nowymi grami. Ale, co nielicho istotne, nietrudno znaleźć na tych płytach tytuły, na które można by przykleić etykietkę „produkcje wiecznie żywe”. Do wyższej klasy należą względnie świeża Pomarańczowa Kolekcja Klasyki (29,99 zł za sztukę) i Premium Games (69,99 zł za jeden egzemplarz). Pierwszą wyróżniają bardziej kwadratowe w stosunku do klasycznych DVD-boksów pomarańczowe pudełka (przypominają te, w których znajdują się gry na PlayStation 3) i... dość mała opłacalność, która jest skutkiem wcześniejszych zabiegów firmy. To, co ostatnio debiutuje w pomarańczowej sadze, budzi mieszane uczucia: albo rzecz akurat pojawiła się w jakimś tanim czasopiśmie bądź podczas atrakcyjnej wyprzedaży starszej serii, albo coś jest nie tak od strony technicznej nowego produktu (patrz: problem z cenzurą w BioShocku). Premium Games to z kolei najbardziej ekskluzywny cykl wydawniczy omawianej firmy. W jego szeregach są relatywnie świeże tytuły oraz nietuzinkowe antologie, zaś w eleganckiej tekturowej wsuwce, oprócz pudełka z grą i porządnej instrukcji, nabywca znajduje krążek z materiałami dodatkowymi (tapety, filmy, łatki; niestety do jakości niektórych bonusów można mieć duże wątpliwości).

Okładki gier należących do tanich serii firmy Cenega

Do powyższych dochodzi jeszcze Planeta Gier, w miarę tania (24,99 zł za sztukę) seria dla najmłodszych, która zawiera średniej klasy produkty, oraz – jakby najmniej formalna i chyba najlepsza, uwzględniając relację cena/jakość – Premierowa Okazja. W tej ostatniej pojawiło się ostatnio kilka naprawdę ciekawych i nowych pozycji – co cieszy tym bardziej, że na ten cykl składają się premierowe edycje przyozdobione jedynie stosowną naklejką bądź tekturową wkładką (najczęściej więc mowa o klasycznych DVD-boksach z bardzo dobrym wyposażeniem), a cena jednego egzemplarza wynosi niecałe 40 zł.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd