News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Techland, LEM, Ubisoft i Electronic Arts – kupujemy (część czwarta)

Mirror’s Edge (EA Classics; średnia ocen wystawionych grze: 81 proc.) – innowacyjna, dopracowana, grywalna i... olana przez graczy. Wyniki sprzedaży nie zawsze jednak obrazują jakość danego produktu – co dokumentnie potwierdza rzeczony tytuł. Mówiąc krótko, gra Szwedów to taki Prince of Persia z perspektywy pierwszej osoby, którego akcja rozgrywa się miejskim, ale nielicho sterylnym środowisku. W założeniach, przyznacie, jest więc co najmniej interesująco, w rzeczywistości – uwierzcie, jeszcze bardziej intrygująco. Nie należy zapominać o świetnych technikaliach: animacje zrobiono znakomicie i z iście filmowym wyczuciem ruchu i dynamizmu, dźwięk opracowano w sposób perfekcyjny, a całość działa nader płynnie nawet na przeciętnym sprzęcie. Warto przy tym nadmienić, że przygoda kurierki Faith jest bardzo krótka – główna kampania dostarcza zabawy na jakieś 5-6 godzin. Za tę cenę jednak warto spróbować – to, co oferuje Mirror’s Edge, na długo zostaje w głowie...

Screen z gry Mirror’s Edge

Dead Space (EA Classics; średnia ocen wystawionych grze: 86 proc.) – przyznam szczerze, że dopiero kilka miesięcy temu miałem sposobność na wskroś poznać przygodę Isaaca Clarke’a na pokładzie USG Ishimury. Żałuję, naprawdę żałuję, że zrobiłem to tak późno – dzieło firmy Electronic Arts to bez wątpienia najważniejsza gra akcji z elementami horroru ostatnich lat! Mistrzowsko poprowadzona historia jest dość standardowa, ale trzyma w napięciu – choć zaserwowane zwroty akcji nie zawierają takiego ładunku dramatyzmu, jak fabularne niespodzianki w tytułach z cyklu Silent Hill, całość jest perfekcyjnie utkana i nie pozwala odejść od monitora do ostatniej, jakże widowiskowej walki z bossem. Mechanizmy rozgrywki prezentowanej zza pleców Clarke’a na początku również mogą wydać się ciut skostniałe, niemniej już po kilku starciach wiemy, że rozgrzewanie sensora i przycisków dzierżonego gryzonia nie sprowadza się chaotycznego klikania. Tu trzeba wszelakie dziwotwory (ich projekty są świetne) sprytnie rozczłonkowywać! Dodając do tego solidną grafikę oraz oszałamiającą kakofonię szumów i wrzasków, może nie otrzymujemy kolejnego kamienia węgielnego w dziedzinie growych horrorów, ale z pewnością grę, którą powinien ukończyć każdy szanujący się fan mocnych wrażeń.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd