News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Techland, LEM, Ubisoft i Electronic Arts – oferty (część druga)

Jeśli idzie o tanie serie, źródłem największego zawodu jest firma Ubisoft, która każdego roku ma w swoim planie wydawniczym sporo ciekawych tytułów. Studio z kwaterą główną we Francji od niedawna zajęło się reedycyjnym rynkiem w Polsce, wypuszczając w lutym tego roku przeciętną sagę Ubisoft Exlusive. Gry z tego cyklu tworzą trzy edycje: Niebieską (49,90 zł za jeden egzemplarz), Czerwoną (59,90 zł za sztukę) i Czarną (69,90 zł za jedną grę). Intratność większości pozycji bardzo dyskusyjna (mało głośnych nowości i przeciętne antologie, a cena niezbyt niska), tym bardziej że niektóre produkcje w Ubisoft Exlusive znajdują się w ofertach innych dystrybutorów (głównie Cenegi). Sytuacji nie poprawia fakt, że najczęściej mamy do czynienia z premierówkami („schowanymi” w tekturowej wsuwce z logiem sagi), trudno cieszyć się również letnimi wyprzedażami, w których za na ogół niezbyt atrakcyjną cenę możemy kupić ustalone z góry zestawy dwóch lub trzech gier.

Okładki gier należących do tanich serii firmy Ubisoft i EA Classics

Świetnie za to trzyma się Electronic Arts ze swoją EA Classics. Jeszcze kilka lat temu tworzona przez stosunkowo tuzinkowe tytuły, teraz jest najbardziej lukratywną serią wydawniczą w Polsce. Gra z tego cyklu kosztuje tylko 49,90 zł (tradycyjny DVD-box, w którym najczęściej jest instrukcja z premierówki). Tylko, ponieważ do EA Classics coraz częściej trafiają bardzo świeże i niezwykle grywalne produkcje (dość powiedzieć, że w zestawieniu – by niniejszy artykuł objętością nie przypominał raportu komisji śledczej – zrezygnowałem z opisu takich znakomitych tytułów, jak The Saboteur czy Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium). Jakby tego było mało, wydawca ten co jakiś czas organizuje promocję „2 za 1” oraz nad wyraz rzadko udostępnia swoje gry do czasopism – raczej nie musimy się bać, że wydając grube pieniądze w sklepie, za dwa miesiące zobaczymy przedmiot niedawnej transakcji w kiosku.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd