News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Techland, LEM, Ubisoft i Electronic Arts – oferty (część pierwsza)

Wymienieni w powyższym śródtytule dystrybutorzy mają pod swoimi skrzydłami po jednym cyklu wydawniczym. Pierwsza z tych firm na przestrzeni paru ostatnich lat próbowała zawojować reedycyjny rynek kilkoma rachitycznymi wznowieniami, między innymi Twoją Serią tudzież Twoją Klasyką, niemniej – co nie powinno dziwić, mając na uwadze słabe tytuły i relatywnie wysoką cenę – żadna nie odniosła większego sukcesu. Później pojawiła się Pomarańczowa Seria, która niedawno została przemianowana na sagę Gry dla Ciebie. Jest w niej kilka ciekawych pozycji, na dodatek kusi niską ceną (niecałe 15 zł za sztukę; klasyczny DVD-box), ale właściwie wszystkie atrakcyjne produkcje, które się na nią składają, były dostępne w o wiele tańszych czasopismach (ot, Call of Juarez, eXperience 112, 9 kompania oraz gry z cyklów Xpand Rally i Chrome).

Okładki gier należących do tanich serii firm Techland i LEM

Firma LEM w swoim planie wydawniczym ma nadal Best of Activision. Napisałem „nadal”, by podkreślić to, że jest ona bliska śmierci naturalnej – od bardzo dawna nie została wzbogacona o nowe tytuły. A szkoda, bo ten dystrybutor wydaje każdego roku co najmniej kilka udanych produkcji, zaś parametr cena/jakość w przypadku dotychczasowych pozycji jest (lub przynajmniej był w dniu premiery danego wydania) całkiem niezły (39,99 zł za sztukę; standardowy DVD-box, w którym na ogół jest porządna instrukcja). Na szczęście od niedawna można obserwować w miarę interesujące obniżki na premierowe wydania spod szyldu tego wydawnictwa. Parę miesięcy po debiucie oryginalnej wersji, jak to miało miejsce w przypadku gier Wolfenstein, Prototype i X-Men Origins: Wolverine, łatwo znaleźć na nich cenę z kwotą „49,99 zł” zamiast „99,99 zł”.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd