News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

CD Projekt – kupujemy (część trzecia)

Red Faction: Guerrilla (Platynowa Kolekcja; średnia ocen wystawionych grze: 82 proc.) – po mającym ogromne rezerwy potencjału Saints Row 2 spodziewałem konkretnej produkcji od chłopaków z firmy Volition. Gra zadebiutowała i... trudno jednoznacznie powiedzieć, jaka naprawdę jest – o czym poniekąd świadczą noty z serwisów internetowych, które mają rozpiętość od 6/10 do 10/10. Mnie trzecia odsłona sagi Red Faction, która w przeciwieństwie do poprzedników jest sandboksem i serwuje akcję z trzeciej osoby, bardzo się spodobała. OK, fabuła jest nieźle rozmemłana, zaś kłopoty z płynnym działaniem na niektórych sprzętach i nie najlepiej zaprojektowane misje mogą rozsierdzać, ale to, co najważniejsze – organizowanie demolki wspomagane fantastycznym silnikiem fizycznym – jest po prostu fantastyczne. Osobiście ubolewam nad faktem, że tryb sieciowy produkcji nie znalazł wielu fanów – w recenzjach rzadko kiedy był opisywany, a ma on ogromne, naprawdę ogromne pokłady grywalności (czy jest coś lepsze od wspólnej destrukcji totalnej?).

Screen z gry Red Faction: Guerrilla

Legendy RPG (Platynowa Kolekcja; średnia ocen wystawionych grze: 91 proc.) – nazwa tej antologii jest jak najbardziej uzasadniona, bowiem składa się na nią ścisła czołówka tytułowego gatunku: Planescape: Torment oraz kompletne sagi Baldur’s Gate i Icewind Dale. Do tego przepychu znakomitości dostajemy również Lionheart: Legacy of the Crusader – grę może nie tak wciągającą, jak powyższe i mającą „tylko” bardzo dobrą warstwę fabularną (historie w Planescape: Torment i produkcjach z serii Baldur’s Gate to absolutne mistrzostwo świata), ale całkiem udanie wzorującą się na pierwszych tytułach z cyklu Fallout. Te brzydkie (ale nie odrzucające, zresztą w sieci łatwo znaleźć stosowne odmładzacze), ale jakże rozbudowane, przemyślane i zajmujące dzieła to absolutnie obowiązkowe pozycje dla każdego fana RPG-ów. Warto wiedzieć, gdzie swoje korzenie mają nowoczesne hiciory...

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd