News

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

Tanie gry z serii eXtra Klasyka, TopSeller, Premium Games, EA Classics i innych po prześwietleniu

Oferta CD Projektu (część druga)

Coraz bardziej przeciętnie prezentuje się Platynowa Kolekcja (69,99 zł; grubszy DVD-box z niezłym wyposażeniem). Rzadko w jej przypadku mają miejsce uzupełnienia (a jak już są, to raczej symboliczne), co – zważywszy na fakt, że gry z tej sagi podrożały w maju poprzedniego roku aż o 10 zł – jest co najmniej zastanawiające. Ponadto duża liczba produkcji składających się na Platynową Kolekcję była dostępna podczas różnorakich oficjalnych wyprzedaży i promocji (tzw. giermasze, akcja Efekt Serii II – patrz: ostatni strona tego artykułu), co niekorzystnie odbija się na opłacalności i sprawia, że w końcowym rozrachunku dla osób czynnie śledzących zawirowania na rynku jest mniej atrakcyjna od Premium Games. Jeśli zaś idzie o Złotą Kolekcję... szału również nie ma. Wydania stricte reedycyjne zeszły w niej na dalszy plan (a starsze antologie są już niezbyt opłacalne), niezłe są za to niektóre wspomniane na początku tekstu złączenia typu premierówka + dodatek (godny uwagi jest chociażby zbiór wszystkich gier z cyklu Mount & Blade za 129,99 zł). Tytuły w Złotej Kolekcji są nader bogato wydane – zestawy na ogół tworzą porządne instrukcje, grube DVD-boksy oraz eleganckie tekturowe wsuwki.

Screen strony serwisu lojalnościowego firmy CD Projekt – CD Program

CD Projekt – tak jak Cenega – posiada ciekawy program lojalnościowy. Jego najciekawszym elementem jest bez wątpienia przedsięwzięcie zatytułowane CD Program Rejestrując zakupione produkcje na podanej stronie internetowej (niestety w przeciwieństwie do studia Cenegi w grę wchodzą tytuły wydane jeno przez jedną firmę), otrzymujemy punkty, za pomocą których możemy nabyć jeden z wielu produktów w ofercie serwisu GOG.com. To, ile rzeczonych punktów dostajemy, zależy od liczby dni, które składają się na okres pomiędzy datą premiery a datą rejestracji (dokładne informacje znajdują się w regulaminie tego programu lojalnościowego). Bardzo dobra idea, choć przy nagrodach w Kompanii Graczy OPEN całość prezentuje się dość biednie.

Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: jesi.

juliadave

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

jessicaalex

  • Goście

Napisano 22 wrz 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

jesi

  • Goście

Napisano 16 paź 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodi
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd